15 липня 2024

1 місце у конкурсі «Мотивація нескорених 2.0» здобув Факультет журналістики МЕГУ ім. академіка Степана Дем'янчука у соціальному проєкті для студентів України "Scholarship Ukraine”.

Боротися за першість взялися третьокурсники під керівництвом викладачки телевізійної журналістики Анни Махно. Разом зняли сюжет про те, як та чим живе їх факультет в умовах повномаштабної війни.
«Коли ми дізналися про конкурс, то разом зі студентами обговорили концепцію, попередній сценарій та взялися знімати сюжет про життя нашого факультету. Звісно ми сподівалися, що наша робота не залишить байдужими журі. Але коли мене повідомили, що ми серед усіх вибороли перше місце – це було приголомшливо приємно. Це чудовий підсумок нашого навчального року, для мене, зокрема, першого, як викладачки. Дякуємо організатором за конкурс, який мотивує», - каже Анна Махно.

Студенти факультету журналістики

До речі, переглянути роботу, можна перейшовши за посиланням: ⬇️⬇️⬇️

Журі оцінивши всіх конкурсантів, вибрали відеовізитівку факультету журналістики МЕГУ, як найкращу роботу та передали до нашої студентської телестудії обладнання і тепер наші студенти зможуть створювати ще більше цікавого контенту. Окрім цього, завдяки перемозі інформацію про наш університет розмістять на головній сторінці освітнього сайту «Edukation.ua» у категорії «Провідні заклади» на час вступної кампанії.
Щиро дякуємо організаторам конкурсу, адже завдяки ньому наші студенти повернувшись з літніх канікул зможуть ще якісніше втілювати свої креативні ідеї!!!