16 березня 2021

Стипендіальна програма для випускників з України є однією з найстаріших навчальних програм Європейського університету Віадріна Франкфурт (Одер). У 1997 році канцлер Німеччини Гельмут Коль та президент України Леонід Кучма вирішили і надалі розвивати німецько-українські відносини і в галузі наукової співпраці. Європейський університет Віадріна Франкфурт (Одер) як міст університету між Східною та Західною Європою був замовлений з практичним впровадженням.

Програма пропонує шістьом українським студентам на рік здобути повний ступінь магістра у В’ядріні.

В Європейському університеті Віадріна для стипендіальної програми для випускників з України рекламуються такі магістерські курси:

Юридичний факультет:

• Європейське підприємницьке право
  • Німецьке законодавство для іноземних юристів

Факультет культурології:

• Європейська культурна історія
  • Мова - ЗМІ - Суспільство
  • Літературознавство: Естетика - Література - Філософія
  • Культура та історія Центральної та Східної Європи
  • Соціокультурні дослідження

Факультет бізнесу та економіки:

• Міжнародне ділове адміністрування