Практична підготовка здобувачів вищої освіти економічного факультету є невід’ємною складовою частиною освітнього процесу підготовки бакалаврів та магістрів.
Метою практики є закріплення, поглиблення і систематизація теоретичних знань студентів, одержаних при вивченні загальноекономічних і фахових дисциплін та набуття практичних навичок управлінської діяльності на досліджуваному підприємстві.
Практична підготовка дозволяє студентам ознайомитись з виробничою діяльністю підприємства; дослідити основні напрями діяльності досліджуваного підприємства; провести аналіз основних техніко-економічних показників; підготувати практичні пропозицій щодо вдосконалення окремих напрямів управлінської діяльності на досліджуваному підприємстві.
Практична підготовка дозволяє сформувати у студентів навички постійного підвищення рівня ефективності своєї діяльності, дозволяє оволодіння управлінською культурою, набути здатності до саморозвитку в процесі професійної діяльності,оволодіти здатністю до постійного самовдосконалення, прагнення до підвищення свого професійного рівня в умовах навчання. Практична підготовка передбачає застосування інноваційних методів й засобів навчання та забезпечує активну розумову і практичну діяльність, розвиває пізнавальні інтереси та здібності, творче мислення, вміння й навички самостійної та розумової праці, що сприяє подальшій активності у постійному оволодінні знаннями та використанням їх на практиці управлінської діяльності.