10 вересня 2021

Успішно завершив міжнародну грантову науково-дослідну програму Lane Kirkland Program 2020/2021 Артур Романов, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

Foto3

Місце стажування: Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Wydział zarządzania i komunikacji społecznej (м. Краків, Республіка Польща)

Строк підвищення кваліфікації (стажування) з 11.09.2020 по 27.06.2021 в обсязі 360 годин (12 кредитів).

Мета підвищення кваліфікації (стажування): Вивчення досвіду навчання студентів бакалаврів, магістрів та аспірантів спеціальності «менеджмент», налагодження освітніх та наукових контактів, підготовки монографій, навчальних посібників та наукових статей.

Романов

Підчас проходження стажування було вивчено досвід з 16 навчально- методичних дисциплін у І-ІІ семестрі 2020-2021 навчального року:

1.   Teoria organizacji publicznej

2.   Polityka zdrowotna

3.   Human Resource Management (на англійській мові)

4.   Marketing i budowanie relacji z otoczeniem

5.   Marketing i relacje z otoczeniem

6.   Laboratorium zmiany: projektowanie

7.   Marketing międzynarodowy

8.   Wprowadzenie do Lean Management

9.   Marketing i budowanie relacji z otoczeniem

10. Zarządzanie i przewodzenie zmianom w organizacjach publicznych

11. Marketing i budowanie relacji z otoczeniem

12. CSR i zarządzanie zaufaniem

13. Planowanie i zarządzanie strategiczne

14. Seminarium magisterskie: Zarządzanie efektywnością

15. Ekonomia społeczna i spółdzielczość

16. Innowacje społeczne i organizacyjne

На базі Ягеллонського Університету в Кракові були проведені наукові дослідження, за результатами яких відбувся публічний захист науково-дослідницької роботи на тему «Zarządzanie personelem przedsiębiorstw produkcyjnych w oparciu o dominanty socjalno-psychologiczne» під керівництвом доктора економічних наук, професора Ягелонського університету Гжегожа Барана. Також було прийнято участь в 3-х міжнародних конференціях та надруковано 3 фахові наукові роботи, в тому числі 1 в міжнородній базі Web of Science.

Програма адресована молодим лідерам та спеціалістам з вищим освітою, зацікавленими в розвитку демократії, ринкової економіки та громадянського суспільства у своїх країнах та регіонах. Передбачала два семестри навчання та науково-дослідної роботи в 5 польських академічних центрах (Варшава, Краків, Вроцлав, Познань, Люблін), приватних і некомерційних організаціях http://www.kirkland.edu.pl.