24 жовтня 2024

В Івано-Франківському  інституті післядипломної освіти 24 жовтня 2024 року відбулася V Міжнародна конференція, присвячена Україні, її незламним героям-захисникам, волонтерам та країнам-союзникам.

Історико-філологічний

У конференції взяв участь третьокурсник Дмитро Гайчук, здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 014 Середня освіта українська мова та література з відеопроєктом «Максим Кривцов – поет, воїн, особистість». Він розкрив найяскравіші моменти життя нашого талановитого земляка  у мирному житті та на війні, створивши авторське відео (додається).

Історико-філологічний

Завідувачка кафедри української мови та літератури Лілія Овдійчук розповіла учасникам конференції про відомого на Рівненщині громадського діяча, просвітянина, лицаря української державності Михайла Борейка на основі авторських статей з книги «Скарбничий просвітянського духу».

Історико-філологічний

На конференції йшлося про роль особистості у виборюванні незалежності, розвитку держави та національної освіти, про життя героїв-захисників та видатних діячів науки і мистецтва у закладах та установах освіти, про виховання молоді на прикладах життя та творів видатних постатей минулого і сучасності.