24 жовтня 2024

Студенти і викладачі факультету здоров’я, фізичної культури і спорту відвідали навчально-тренувальні заняття відділення кінного спорту закладу об’єднання громадян «Рівненська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»». З історією становлення і розвитку кінного спорту на Рівненщині, Україні і світі та його видами, спорядженням та амуніцією ознайомив Денис Косик, майстер спорту міжнародного класу України, президент федерації кінного спорту Рівненської області, тренер-викладач.

ЗФКіС

Кінний спорт – це технічно складна дисципліна, індивідуальний вид спорту, в якому високого результату можна досягти через взаємодію людини і коня. У кінному спорті виділяють класичні дисципліни, які включені в програму Ігор Олімпіад (виїздка або вища школа верхової їзди, подолання перешкод або конкур, триборство), та неолімпійські дисципліни (дайвінг, пробіги, вольтижування та рейнінг).

ЗФКіС

Під час тренування з кінного спорту для дітей попередньої базової підготовки Денис Косик зупинився на його особливостях проведення. Вихованці продемонстрували верхову їзду, подолання перешкод.