17 червня 2024

Ханна Брдись (Hanna Brdys), професорка Центру іноземних мов Сілезького технологічного університету, в рамках International Staff Training Week з 3 по 7 червня 2024 року в постер-сесії представила спільні проєкти між СТУ та МЕГУ. Зокрема, спікерка презентувала широкий діапазон подій, які були організовані між польським університетом і МЕГУ в рамках діяльності інтеркультурного проєктного клубу «Opening the Borders», висвітлюючи проєкти з віртуального обміну та заходи наукового спрямування.

Співпраця

Доповідь викликала неабиякий інтерес у слухачів. Актуальність представлених заходів була підтверджена численними запитаннями, на які спікерка надала професійні вичерпні відповіді. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю між нашими університетами!