09 квітня 2023

8 квітня 2023 року під науковим керівництвом проректора з наукової роботи Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, кандидата юридичних наук, доцента, академіка Академії адміністративно-правових наук Андрія Боровика у спеціалізованій вченій раді Д26.503.01 у Науково-дослідному інституті публічного права блискуче захищено дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук Петром Мандзиком.

фото

Петро Мандзик є практикуючим юристом, адвокатом, а тому особисто ретельно проаналізував та дослідив усі можливі прогалини чинного законодавства, які виникали при здійсненні правосуддя в Україні. Всі члени спеціалізованої вченої ради одноголосно проголосували за присудження Петру Мандзику наукового ступеня кандидата юридичних наук, після публічного захисту дисертаційного дослідження «Адміністративно-правові засади розвитку системи правосуддя з урахуванням кращих міжнародних стандартів і практик».

захист

Вітаємо молодого науковця та його наукового керівника з успішним захистом дисертації.