06 квітня 2023 року майбутні вчителі початкових класів, під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії та методик початкової освіти Ольги ХОМ’ЯК, відвідали відділ етнографії рівненського обласного краєзнавчого музею з метою дослідження типології народного декоративно-ужиткового мистецтва рідного краю. Здобувачки першого освітнього рівня (бакалаврського) дізналися про народні ремесла Рівненщини, традиції ткацтва, соломоплетіння, обробки дерева, шкіри, глини на території Волині та Полісся.

студенти  педагогічного

Студентки ознайомилися з традиційним кроєм місцевих як жіночих, так і чоловічих сорочок, техніками вишивки, особливостями компонування орнаментів, символікою традиційних мотивів. Зробили висновок, що як елемент традиційного народного костюму і старовинна, і сучасна вишита сорочка нині слугує добре пізнаваним у світі національним символом, значення якого зростає в нелегкі часи захисту власної державності, боротьби за мирний спосіб життя українців.

студенти  педагогічного

Упровадження технологій музейної педагогіки на основі міждисциплінарного та поліхудожнього підходів сприяють формуванню національної свідомості та творчих якостей майбутніх учителів Нової української школи.

студенти  педагогічного