28 вересня 2021

У вівторок 28 вересня виповнилися 103 роки із дня народження видатного українського педагога В. Сухомлинського. Із цієї нагоди члени  СНТ педагогічного факультету "Інтелектуал" під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Марчук О. О. провели вечір пам'яті, на якому зачитали свої доповіді про життя, педагогічну діяльність та погляди на освіту відомого мислителя. До урочистостей приєдналися студенти, які навчаються за спеціальністю 012 "Дошкільна освіта" (бакалавр та магістр) денної та заочної форми навчання. Майбутні вихователі переглянули фільм про В. Сухомлинського, прочитали його заповіти та художні твори. Директор Інституту педагогічної освіти кандидат педагогічних наук, доцент Пагута Т. І. наголосила на актуальності педагогічних поглядів В. Сухомлинського не лише в освітньому середовищі ЗДО, в умовах Нової української школи, а й у сімейному вихованні.

сухомлинський

Висловлюємо особливу подяку студентам першого курсу А. Стецюк, С. Климець та Д. Кирушок за активну участь в науковій та виховній  діяльності факультету. Читаймо педагогічні трактати В. Сухомлинського, втілюймо його ідеї, впроваджуймо його досвід, що сприяє формуванню всебічно розвиненої дитячої особистості та істинного патріота України.