16 лютого 2024

Завідувачка кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін  Наталія  Деревянко разом із аспірантами: Чулієм Артемом Валерійовичем , Комшелюком Артемом Анатолійовичем та здобувачкою вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Качинською Ольгою Ігорівною прийняли участь у міжнародній науково-практичній конференції на тему: «Актуальні проблеми протидії корупції в умовах воєнного стану».

Сертифікат

15 лютого 2024 року Науково-дослідним інститутом публічного права організовано та проведено міжнародну науково-практичну конференцію на тему: «Актуальні проблеми протидії корупції в умовах воєнного стану».

сертифікат

Кожен з учасників надіслав до організаційного комітету тези-доповідей, які були опубліковані у збірнику відомим авторитетним українсько-польським виданням «Liha-Pres». Кожному учаснику конференції був вручений відповідний сертифікат.