19 лютого 2024

18.02.2024 року, у приміщені Комунального закладу «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт»» Рівненської обласної ради, відбулися Всеукраїнські змагання з пауерліфтингу серед спортсменів Спеціальної Олімпіади України (СОУ).

20 спортсменів з Волинської, Житомирської, Львівської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Черкаської й Херсонської областей змагались в особистому заліку у вправі «жим лежачи».

ЗФКіС

Відкривали змагання: виконавчий директор Спеціальної Олімпіади України

Підварко Андрій, директор з розвитку спортивних програм Спеціальної Олімпіади України Гончаренко Євген та директорка  регіонального відділення Спеціальної Олімпіади України Гончарук Олена (випускниця факультету здоров’я, фізичної культури і спорту).

ЗФКіС

Здобувачі освітньо-професійних програм: «Фізична культура і спорт» та «Фізкультурно-спортивна реабілітація» спеціальності 017 Фізична культура і спорт першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука», в період проходження «Ознайомчої практики», мали змогу ознайомитися з особливостями організації та проведення змагань з пауерліфтингу серед спортсменів СОУ.