15 вересня 2024

У рамках українсько-британської ініціативи Twinning, делегація Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука на чолі з ректором, Віталієм Дем’янчуком,  розпочала робочий візит до Університету Бат Спа.

МЕГУ & bat spa

Науковці МЕГУ були запрошені на офіційний прийом у будинку ефіопського імператора у Баті. Подія об'єднала дослідників з усього світу.  Делегація мала можливість познайомитись та зміцнити культурні, академічні зв'язки з експертами з Великобританії, Ефіопії, США, Індії, Африки, Мальдівської республіки, Австралії, Нідерландів, Італії, Південної Африки.

МЕГУ & bat spa

Учасники ознайомилися з експозиціями  музею про історію еміграції імператора і його  родини в м. Бат, а також багатий культурний спадок Ефіопії. Ректор МЕГУ Віталій Дем’янчук подарував для ефіопського музею сувенірне видання «Пересопниця».

МЕГУ & bat spa

Наступного дня науковці МЕГУ взяли участь у 10-їй щорічній конференції GALA. Делегація відвідала секційні засідання, долучившись до обговорень результатів наукових розвідок разом з ученими з різних куточків світу.

МЕГУ & bat spaМЕГУ & bat spa