04 червня 2024

4 червня  до Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України в ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Демʼянчука відбувся круглий стіл «Вплив військових подій на психічне здоровʼя дітей». Організатори заходу виховний відділ, кафедра психології, психологічна служба університету.
Модератор круглого столу проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку професор Наталія Терновик наголосила на важливості психологічної допомоги дітям в умовах воєнного стану: освітнє середовище завжди має забезпечитувати особливу турботу та увагу до дітей, яким через брак життєвого досвіду і особливості дитячої психіки загрожують фізична та психоемоційна небезпека.

МЕГУ

Завідувачка кафедри психології доцент Юлія Михальчук порадила про те, як допомогти дітям пройти крізь виклики війни, зняти емоційне напруження, відновити почуття безпеки та психоемоційного комфорту.
Доктор філософії в галузі права, завідувачка кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Наталія Деревянко детально проаналізувала
особливості захисту прав дітей в умовах воєнного стану в Україні.
В круглому столі взяли участь здобувачі освіти спеціальності психологія, військові, волонтери та випускники-психологи університету.