25 травня 2022

25 травня 2022р. під егідою ГО Rivne It Cluster відбувся круглий стіл між представниками навчальних закладів Рівного та області, що готують ІТ-фахівців та представниками ІТ-компаній. Директор департаменту освіти і науки Рівненської ОДА доповів про взаємодію та партнерство в ІТ-галузі між владою, бізнесом та навчальними закладами Рівненщини.

2-22

Доцент факультету кібернетики МЕГУ Шпортько О.В. представив на круглому столі освітні програми МЕГУ за спеціальностями 121 Інженерія програмного забезпечення та 122 Комп’ютерні науки. ІТ-компанії, в свою чергу, продемонстрували кадрові запити та потреби ІТ-бізнесу і скіли працівників.

ЮсковичДекан факультету кібернетики МЕГУ Юскович-Жуковська В.І. прийняла активну участь у дискусії з питань SWOT-аналізу освітніх програм, напрацювання найбільш критичних питань з підготовки ІТ-фахівців та спільного знаходження шляхів їх вирішення.