25 травня 2022

21 травня, студентка ІІ курсу юридичного факультету - Літовінська Катерина була нагороджена пам‘ятною медаллю «За волонтерську діяльність».  Катерина є засновницею громадського об‘єднання «Неріо», яке пропагує духовний, спортивний та соціальний розвиток Нації, а від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну активно займається волонтерством.

Літовінська

«Ми об‘єднались як ніколи раніше. Вдячна всім, хто підтримує мою команду у щоденній праці. Окрема подяка волонтерському штабу мого університету, що є нашим надійним та постійним партнером. Вся титанічна робота в тилу робилася і робиться спільно з великими людьми, тому й ця відзнака є спільною. Такою ж буде Перемога.» - зазначила засновниця ГО «Неріо»