Другий день візиту групи старшокурсників зі Станиці Луганської разом із кураторами став активним не лише у навчальному форматі, але й в громадській діяльності. Делегація зустрілася з мером Рівного Олександром Третяком у приміщенні міської ради. Візит відбувся у форматі дружнього діалогу, оскільки мер цікавився не лише планами та розкладом роботи, але й розпитував про враження від міста та очікування від навчального візиту. Особливо пан Третяк наголосив на тому, що він і сам закінчив Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука, а тому впевнений у якості знань, які пропонують викладачі ЗВО.
Зустрічі із політичними та громадськими діячами міста продовжилися у громадській приймальні «Рівне Разом». Саме тут було підписано меморандум про партнерство та співробітництво в молодіжній сфері задля налагодження стратегічної співпраці.
Особливий захват у гостей викликали екскурсії до редакцій медіа – радіо «Трек» та ITV Media Group. Разом із деканом факультету журналістики, кандидатом наук із соціальних комунікацій Вікторією Золяк та кандидатом наук із соціальних комунікацій, доцентом кафедри соціальних комунікацій Андрієм Смусем кілька годин гості знайомилися із внутрішньою «кухнею» працівників місцевих медіа. Оскільки основна мета делегації у перспективі полягає у старті онлайн-радіо, то візит на популярне місцеве радіо «Трек» та спілкування із керівництвом та творчим колективом медіа стало не лише цікавим, але й максимально корисним і пізнавальним. Місцевий медійний гігант ITV Media Group показав те, наскільки масштабно працюють медійники Рівненщини, і на що здатні сучасні технології у вдалому використанні задля інформування та розважання аудиторії. Делегати побували у всіх відділах редакції та ознайомилися із розподілом обов’язків між членами колективу.
Не обійшлося і без навчального та практичного матеріалу. Кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри соціальних комунікацій Андрій Смусь провів практичне заняття, на якому розглядалися питання побудови роботи місцевої радіостанції. Зачепили детально процес набору штату працівників та розподіл обов’язків між членами колективу. Після екскурсій та спілкування із колективами реальних місцевих медіа вдалося працювати у форматі «питання-відповідь».
Наприкінці насиченого дня школярі із кураторами поспілкувалися із Наталією Мединською, проректором з навчально-методичної роботи університету, доктором філологічних наук, професором кафедри української мови та літератури та Наталією Терновик, проректором з організаційно-виховної роботи та соціальних питань й розвитку, кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри психології. На цій зустрічі основну увагу було зосереджено на організаційних питаннях організації навчального процесу у нашому університеті. Особливу цікавість гостей викликали наші «родзинки», а саме студентоцентроване навчання, прогресивні освітні програми та можливість створення студентом власного вектора навчання впродовж всього процесу здобуття освіти. Звісно ж, зацікавилися старшокласники і тим, наскільки активно та незвично побудована позааудиторна робота і як широко може проявити себе кожен студент у різноманітних гуртках та мистецьких колективах.
На завершення сьогоднішньої програми делегація відправилася до зоологічного музею. Ростислав Шикула, завідувач музею, кандидат педагогічних наук воказав кілька роликів зі своїх подорожей та наочно продемонстрував усі цікавинки, які привіз зі своїх екстремальних вояжей зі всього світу. Звісно ж, незвичні експонати зацікавили не лише учнів, але й дорослих супроводжуючих, а пропозиція «познайомитися» із ними ближче була сприйнята максимально позитивно.
Попереду на гостей чекає ще два, не менш насичених дні, під час яких вони продовжуватимуть вивчати досвід побудови радіостанції та відвідують, власне, інтернет-радіостанцію «Radio Respect».