05 травня 2023

2.05.2023 року на педагогічному факультеті Приватного вищого навчального закладу "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука" під керівництвом доц. Сойко І.М., доц. Хом'як О.А., доц. Міськової Н.М.,  доц. Шкабаріної М.А., проф. Красовської О.О. було проведено науково-практичний семінар здобувачів ступеня магістра початкової освіти "Інноваційні процеси в початковій освіті : теорія, практика, перспективи" за участі випускників і стейкхолдера - заступниці комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" управління освіти Рівненської міської ради Тетяни Пучко.

СОЙКО

У доповідях магістранти репрезентували актуальні теоретико-методичні проблеми сучасної початкової освіти : упровадження інтегративного, дослідницького, компетентнісного, дитиноцентрованого, недискримінаційного та гуманістичного підходів, STEAM освіти, LEGO інструментів. Студенти та випускники представили авторські програми і педагогічні інновації закладів освіти : Володимирецького ліцею "Колегіум", Дубенської гімназії "Премудрість", Рівненського ліцею "Гармонія".

СОЙКО

У практичній частині семінару стейкхолдер провела тренінг з формування основ критичного мислення. У результаті тренінгу магістранти здобули вміння взаємодії і комунікації в команді, прийомів аналітико-синтетичного мислення та інтепретації інформації, розв'язання проблем у невизначених і нестандартних ситуаціях.