03 жовтня 2023

Молодь у всьому світі різна через свої унікальні традиції та менталітет. Однак виклики, з якими вона стикається, а також проблеми, які її хвилюють, безумовно, схожі. Знайомство з цінностями однолітків з інших країн може підштовхнути її до змін у своєму житті та суспільстві. Саме це спонукало фонд DFB-Stiftung Egidius Braun та Klitschko Foundation зібрати креативну та мотивовану молодь віком від 16 до 21 років, що мріє глобально та готова діяти локально, на 5-денний англомовний інтенсив у Берліні з 23 по 28 вересня 2023 року, участь у якому взяла й студентка економічного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука – Євгенія Артюшок.

МЕГУ

Усі учасники форуму попередньо успішно подали заявки на участь в Inter Exchange Academy. Передумовою участі була схильність до дослідження соціальних, культурних, спортивних, екологічних чи політичних проблем сучасності. Програма була профінансована Erasmus+.

У центрі уваги зустрічей учасників був міжнародний обмін та обговорення соціальних, політичних і спортивних питань, щоб розвинути навички управління міжкультурними проектами та розширити свій кругозір. Молоді люди з Німеччини та України, які зібралися разом, обговорювали, навчалися, обмінювалися ідеями та налагоджували контакти через культурні та мовні кордони. Коли час, проведений разом у готелі VCH Hotel Haus Christophorus, підійшов до кінця, 30 учасників, з обох країн, погодилися: програма запропонувала багато яскравих моментів, але, перш за все, ці п’ять днів відчинили двері розуміння світів один одного, допомогли молоді долати перешкоди, протистояти викликам та дізнатись більше про актуальні проблеми, з якими зараз стикається світ.