03 жовтня 2023

Нагороди

Доктор філософії в галузі права, доцент, завідувач кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Наталія Дерев'янко; доктор юридичних наук, професор кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Любов Крупнова; кандидат психологічних наук, доцент, професор кафедри психології, проректор з організаційно-виховної роботи.

Нагороди

Наталія Терновик; кандидат технічних наук, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Ігор Риженко та кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри кафедри теорії і методики журналістської творчості Людмила Боровик взяли участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання підготовки дисертацій в умовах воєнного стану» у м. Рівне на базі готельно-розважального комплексу «Айвенго».

Нагороди
Конференція об'єднала вчених, юристів, теоретиків та практиків, які обговорювали найбільш актуальні аспекти підготовки дисертацій в умовах воєнного стану. Учасники обмінювалися ідеями, висловлювали свої погляди на розвиток наукових досліджень та їх вплив на правове поле під час кризових ситуацій.