22 червня 2024

20 червня 2024р.  в режимі online відбулася Церемонія оголошення результатів Фіналу Міжнародної студентської ІТ-Олімпіади  ”IT- Universe-2024”, яка стартувала у березні 2024р. Наші кібернетики  продемонстрували вагомі результати з наукової  роботи та в жорсткій конкуренції представлених новітніх ІТ-проектів вибороли призові місця. Ярослава Мотринець, студентка ІІ курсу спеціальності 122 Комп’ютерні науки з великим відривом  перемогла у конкурсі «Веб-дизайн маркетингових матеріалів для реклами нового бізнесу». Її  науковий ІТ-проект отримав високу оцінку шанованого міжнародного жюрі та зайняв найвище, перше місце.

факультет кібернетики

Данило Орловський, студент IV курсу спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення переміг в конкурсі «Кращий диплом з кібербезпеки». Його  науковий ІТ-проект «Використання штучного інтелекту  для  виявлення  вразливостей в комп’ютерних мережах та серверах»  зайняв третє призове місце.

факультет кібернетики МЕГУ

Володимир Бузмаков, голова МОК Міжнародної студентської ІТ-олімпіади  ”IT- Universe-2024”, голова активу ВГО «Співтовариство ІТ-директорів України» привітав всіх переможців, побажав їм подальших творчих досягнень в галузі Інформаційних технологій та висловив сподівання на проведення наступної ІТ-олімпіади в режимі offline. Науковий керівник переможців – Валентина Юскович-Жуковська подякувала організаторам та  міжнародному жюрі  олімпіади  ”IT- Universe-2024” за високу оцінку наукових робіт студентів МЕГУ.

факультет кібернетики

Ми вітаємо наших кібернетиків з блискавичною перемогою - першим та третім місцем на Міжнародній олімпіаді  ІТ-проектів,  щиро радіємо досягнутим науковим результатам наших талановитих студентів та бажаємо їм успіхів в ІТ-галузі.

факультет кібернетики МЕГУ

Детальніше: https://it-universe.org/