21 жовтня 2024

16 жовтня 2024 року проректор з наукової роботи Наталія Мединська, проректор з інформаційного забезпечення та інноваційних технологій навчання Андрій Ясінський, проректор з навчально-методичної роботи та якості освіти Вікторія Артюшок і начальник відділу з наукової діяльності та аспірантури Оксана Яроменко взяли участь у регіональному семінарі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, який відбувся на базі Національного університету «Острозька академія». Семінар був присвячений викликам та перспективам сучасного стану системи забезпечення якості вищої освіти в Україні.

Захід відкрив ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник, який під час виступу наголосив на важливості подібних заходів для підвищення якості освіти в Україні та висловив сподівання на плідну співпрацю між учасниками.

МЕГУ команда

Серед основних спікерів були голова НАЗЯВО Андрій Бутенко, його заступниця Олена Єременко та керівник секретаріату Олександр Хименко. Вони поділилися з учасниками коментарями щодо оновлення Положення про акредитацію освітніх програм та акцентували увагу на викликах, що стоять перед українськими університетами в контексті адаптації до європейських стандартів освіти.

Науковці МЕГУ активно долучилися до обговорення нових підходів до акредитації освітніх програм, інституційної акредитації та постакредитаційного моніторингу, відзначаючи важливість таких заходів для підвищення якості освіти в умовах інтеграції України до світового освітнього простору.

МЕГУ команда

Участь у семінарі стала ще одним дієвим кроком на шляху удосконалення системи забезпечення якості освіти в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука.