13 квітня 2022

12 квітня 2022 року завідувачка кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти доц. Мельничук Л.Б. спільно з випускницею педагогічного факультету МЕГУ, вихователем вищої категорії ЗДО № 28 Маленькою Н.В. та вихователем ЗДО № 28 Мельничук І.М. провели заняття для дітей дошкільного віку, внутрішніх переселенців з м. Буча, м. Києва та області, м Маріуполь.

діти

Заняття на тему «Дружба» мало на меті об’єднати  дітей колективною діяльністю, зняти психологічне напруження, згуртувати дитячий колектив у процесі виконання спільних завдань.

2(2)

Мультимедійний супровід, сприятлива психологічна атмосфера, щирий азарт та активність маленьких українців, які з завзяттям виконували квестові завдання, допомогли дітям забути про пережиті жахіття  та відчути себе у цілковитій безпеці, повною мірою відчувши всі радісні миттєвості безтурботного дитинства, на яке вони заслуговують.

1(2)

Діти – це наше майбутнє! Вони заслуговують жити під мирним небом, в любові, комфорті та турботі, щоб у майбутньому допомогти нам розбудувати зруйновані міста і села України, які після перемоги засяють ще більшою величчю. Все буде Україна! Слава Україні!