12 березня 2024

В рамках проєкту «Кузня кадрів» студенти другого курсу факультету журналістики разом зі своїм викладачем Андрієм Смусем відвідали телерадіокомпанію «ITV media group».

Візит мав чітке завдання та мету - ознайомитись із технологією виробництва новин.

Студенти ознайомились із структурою формування випуску, роботою диктора в кадрі, спробували свої сили у ролі ведучого та режисера програми.

Новини факультету журналістики

«Плануємо такі виїзні заняття проводити на регулярній основі. Це дає можливість нашим вихованцям набиратись постійного досвіду та відточувати свою майстерність вже на потужностях наших студентських телерадіолабораторій»,- зазначив доцент кафедри соціальних комунікацій МЕГУ Андрій Смусь.

Новини факультету журналістики

Ключове у такому проєкті - максимально врахувати потреби працедавців при підготовці майбутніх фахівців сфери медіа.