12 березня 2024

МЕГУ налаштував співпрацю з ще одним університетом в Грузії та в березні підписав Договір про Партнерство та Співробітництво з Університетом Бізнесу та Технологій (Тбілісі).

За сприяння Національного Агентства Ерасмус+ в Україні, МЕГУ долучився до Ініціативи NCURA для Південного Кавказу та України. Ініціатива буде реалізовуватись Університетом Бізнесу та Технологій в Тбілісі, за підтримки Посольства США та центрального офісу NCURA.

Основною метою Ініціативи NCURA для Південного Кавказу та України є заохочення та зміцнення партнерства між академічними установами на Південному Кавказі та в Україні.

Ініціатива має на меті

- Сприяння регіональній співпраці, обміну знаннями та спільній участі в міжнародних програмах на шляху до більш ефективних і стійких глобальних партнерств!

- Підтримку розповсюдження ресурсів, інформації, а також передового досвіду щодо життєвого циклу управління дослідженнями.

- Об'єднання висококваліфікованих експертів, практиків та професіоналів-однодумців, які сприяють взаємовигідній співпраці.

- Сприяння міждисциплінарним підходам в освіті та дослідженнях, що ведуть до інновацій та трансферу технологій з лабораторії на ринок.

- Надання платформи для спільного проведення та організації заходів з обміну знаннями вебінарів, семінарів або дискусійних сесій для учасників ініціативи.

Національна рада наукових керівників університетів (NCURA), заснована в 1959 році в США, яка займається просуванням професії наукового адміністратора через програми освіти та професійного розвитку, обмін знаннями та досвідом, а також сприяння формуванню різноманітної, колегіальної та шанованої світової спільноти.

З нетерпінням чекаємо на майбутню плідну співпрацю!