14 вересня 2023

У четвер 14 вересня 2023 р. студенти факультетів педагогічного, історико-філогічного, ЗФКС, кібернетики, географії, історії та туризму під керівництвом проф. Марчук  О.О. побували в бібліотеці університету. Директор бібліотеки Підлужна О.В. навчала їх працювати в цифровому освітньому просторі. Вона ознайомила присутніх із інститутським репозитарієм, цифровими читальними залами, роботою з електронним каталогом.

Foto

Професор Марчук О.О. продемонструвала підручники до курсу "Педагогіка" та розповіла про свій науковий доробок.
У 30-літній діяльності університету бібліотека завжди відігравала значиму роль, і сьогодні в час інтенсивного розвитку комп'ютерних технологій вона відповідає вимогам часу та українського суспільства.