14 вересня 2023

ПВНЗ «МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука» та Університет Адама Міцкевича уклали Договір про партнерство та співробітництво.
Сторони взаємно зацікавлені в спільному розвитку наукового та інноваційного потенціалу, в тому числі й через проведення спільних наукових досліджень на основі рівноправності та чесного ділового партнерства. Командна співпраця планується у галузі освіти, публікацій, обміну науковими працівниками з урахуванням кваліфікованого ефективного та оперативного взаємного координування у вирішенні поточних питань.

Практично реалізовуватися співпраця буде через розробку спільних освітніх програм, двосторонній обмін викладачами та студентами з метою підвищення професійного рівня, стажування та практики, взаємне інформування про навчальні програми та проведення наукових заходів, організацію наукових конференцій та видачу наукових збірників.
Термін дії договору 5 років із можливістю продовження у разі зацікавленості сторін у подальшій співпраці.