18 травня 2023

У вівторок 16 травня 2023 р. на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбулася ІІ Всеукраїнська студентська науково-практична  конференція на тему «Студентська молодь в науці». До її участі долучилися студенти педагогічного факультету спеціальності 012 «Дошкільна освіта» («магістр», «бакалавр»). Здобувачі освіти Лістовська Ганна, Наталія Середа, Дарина Кирушок  виступили на пленарному засіданні, де представили свої роботи про вивчення творчості В. Сухомлинського в ЗДО та формування здоров’язбережувальної компетентності дошкільників (наук. керівник - проф. Марчук О. О.).

Педагогічний факультет

На пленарні засіданнях  студентської конференції були представлені доповіді «Роль казки в математичному розвитку дітей старшого дошкільного віку» Людмили Краски та «Використання елементів народної математики у закладах дошкільної освіти» Лесі Натяжко, які вони підготували під керівництвом доц. Мельничук Л. Б.

Дякуємо організаторам за можливість представити педагогічні надбання студентів нашого університету!