07 травня 2023

Минулого тижня студенти 1 курсу магістратури спеціальності 012 "Дошкільна освіта" під керівництвом викладача-стейкхолдера Лукашук Л. провели ряд цікавих занять в рамках вивчення дисципліни "Самоосвітня та просвітницька діяльність вихователя".

Зокрема, у вівторок були на базі ЗДО 11, де брали участь в семінарі про самоосвіту. У четвер здобувачі відвідали ЗДО 17 Вишенька, який очолює стейкхолдер кафедри Ірина Кухарчук. яка розповіла про важливість збереження національних надбань українців. Здобувачі магістратури під керівництвом запрошеної на захід майстрині навчалися робити ляльки-мотанки. У п'ятницю студенти разом із старшим викладачем Ларисою Лукашук відвідали виставку в МБК "Великодні мотиви".

Студенти педагогічного факультету

Дякуємо стейкхолдерам кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти за практичний досвід, який ви передаєте майбутнім вихователям!