7 травня 2023 року, здобувачі вищої освіти юридичного факультету ПВНЗ «Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука» завершили тиждень академічної мобільності та повернулись до рідного університету ПВНЗ «Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степна Дем’янчука»
За час перебування здобувачів вищої освіти та заступника директора інституту права та безпеки Одеського державного університету внутрішніх справ, к.ю.н., доцента Риженко Ірини Миколаївни, науково-педагогічними працівниками юридичного факультету ПВНЗ «МЕГУ ім. акад. С. Дем’янчука» організовані:
- лекції, відкриті лекції, бінарні лекційні заняття з дисциплін: Прокуратура України, Кримінальний процес, Цивільна безпека і Цивільний процес;
- практичні та практичні бінарні заняття з дисциплін: Криміналістика, Кримінально-виконавче право, Митне право, Антикорупційні органи України, Адміністративне судочинство, Судові експертизи, проведення якого відбулось на базі Рівненського обласного бюро судово-медичних експертиз;
- виховні заходи, екскурсії: проведений щорічний чемпіонат з боулінгу, відвідали Дубенський замок та замок Любарта
05.05.2023 року проведений захід з нагоди завершення тижня академічної мобільності.
З вітальним словом до учасників заходу виступив ректор університету, д.ю.н., проф., Дем’янчук Віталій Анатолійович, який відзначив плідну роботу під час проведення тижня академічної мобільності та зазначив, що академічна мобільність є ще одним кроком до якісної освіти в Україні, який сприяє набуттю нових унікальних професійних навичок та підвищення рівню освіченості.
До вітального слова долучився проректор з наукової роботи університету, к.ю.н., доц., академік Боровик Андрій Володимирович, який розповів про актуальність та необхідність проведення академічної мобільності в умовах сучасних викликів. Підвищення рівня освіченості безпосередньо впливає на підвищення конкурентоспроможності майбутніх працівників на внутрішньому та міжнародному ринках праці.
З вітальним словом також приєднався декан юридичного факультету, к.ю.н., доц. Микулець Віталій Юрійович, який висловив подяку учасникам академічної мобільності за відповідальне ставлення та організовану співпрацю.
Заступник директора інституту права та безпеки Одеського державного університету внутрішніх справ, к.ю.н., доц. Риженко Ірина Миколаївна, подякувала за неперевершену організацію та продуктивну співпрацю. Висловила власні позитивні враження від тижня академічної мобільності.
Відзначила ефективну співпрацю з стейкхолдерами, якісне проведення: лекційних, бінарних лекційних, практичних та практичних бінарних занять.
Високо оцінила практику проведення практичних занять. Коли адвокати та судді, які також є науково-педагогічними працівниками юридичного факультету, запрошують здобувачів вищої освіти до установ, підприємств та організацій у яких працюють для проведення практичних занять.
Відмітила залучення висококваліфікованих практиків у діяльність юридичного факультету, що дає змогу здобувачам вищої освіти отримати знання, щодо застосування теорії на практиці та на вищому рівні опановувати навчальну дисципліну. Зокрема Іриною Риженко відзначено бінарну лекцію: «Бюро економічної безпеки - Актуальні питання боротьби з корупцією», яка проведена проректором з наукової роботи університету, к.ю.н., доц., академіком Андрієм Боровиком спільно з д.ю.н, проф. спільно із заслуженим діячем науки і техніки України, керівником Департаменту організації забезпечення діяльності Бюро економічної безпеки України Олексієм Дроздом.
Також, заступник директора інституту права та безпеки Одеського державного університету внутрішніх справ, к.ю.н., доцент Риженко Ірина Миколаївна не залишила без уваги якісну матеріально-технічну базу юридичного факультету та постійність проведення практичних занять із застосуванням, навчально криміналістичних кабінетів.
Завершенням заходу з нагоди завершення тижня академічної мобільності стало вручення ректором університету, учасникам тижня академічної мобільності, сертифікатів про проходження програми академічної мобільності за освітньо-професійною програмою «Право» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.