27 вересня 2023

У рамках святкування 30-річчя університету на педагогічному факультеті відбувся  студентський науковий семінар на тему «Актуальні  проблеми дошкільної освіти: досвід, реалії сьогодення та перспективи» для студентів спеціальності 012 "Дошкільна освіта". До його проведення долучилися Інна Сойко  – кандидат педагогічних наук, доцент, декан педагогічного факультету; Лариса Лукашук –  консультант Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Рівненської міської ради; Ірина Кухарчук - директорка ЗДО 17 "Вишенька";

пел\д

Владислав Шевчук  – Голова Студентського наукового товариства університету; Аліна Стецюк  - Голова Студентського наукового товариства «Інтелектуал» педагогічного факультету, а також активні учасники студентського наукового товариства рівня вищої освіти "магістр" та "бакалавр". Під  керівництвом Оксани Марчук  та Лілії Мельничук  студенти обговорили важливі питання сучасної дошкільної освіти, пов'язані із розвитком творчих здібностей дітей, формуванням їх патріотичних почуттів, естетичного смаку, екологічної свідомості в умовах воєнного стану. Цікавими та змістовними були доповіді студентів першого курсу про педагогічну культуру вихователя. Дякуємо стейкхолдерам за привітання та настанови і бажаємо здобувачам освіти подальших успіхів у науковій роботі та реалізації творчих планів!

пед