27 вересня 2023

24-25 вересня у Києві пройшла Національна конференція Спеціальної Олімпіади України. Понад 100 учасників з 15 областей України.

Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» був представлений  викладачем кафедри Теорії і методики фізичного виховання та адаптивної фізичної культури, Інною Тхоревою, яка є випускницею-магістром факультету здоров’я, фізичної культури і спорту.

зфкіс

Конференція розпочалась вітальним словом президента СОУ, Надзвичайного і Повноважного посла, академіка НАН України Сергія Комісаренка. Далі були вітання віцепрезидента Спеціальної Олімпіади Європи/Євразії Мирослава Крогулека, подарунки від Національного олімпійського комітету України переможцям і призерам Всесвітніх ігор СО і їхнім тренерам, подяки від Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, теплі слова від федерацій з видів спорту, перспективи розвитку флорболу в Україні, звіти регіональних директорів, семінар з управління проєктів і неймовірні виступи спортсменів.

ЗФКіС

Завдяки діяльності Спеціальної Олімпіади України кожен має змогу дізнатися більше про можливості та досягнення людей з відхиленнями у розумовому розвитку – як спортсменів і як членів суспільства. Адже СОУ ламає стереотипи й прагне побудувати інклюзивне суспільство, де кожен відчуває себе максимально комфортно і захищено.