21 вересня 2021

У рамках вивчення дисципліни "Організація співпраці з родинами в закладах дошкільної освіти" (викладач - доктор педагогічних наук, проф. Марчук О. О.) зі студентами 4 курсу заочної форми навчання (бакалавр) було проведено семінар на тему "Щаслива родина - щаслива дитина". На заході  студентками Антонюк Оксаною, Повшик Богданою, Ковальчук Катериною, Луковець Марією, Карась Наталією  було представлено власне  розуміння сутності сімейного виховання, акцентовано на необхідності тісної співпраці між вихователем та батьками. проаналізовано досвід вихователів в Італії, Японії, Швеції, Пд. Кореї та ін.

вебінар

На семінарі обговорили проблеми, які виникають в неблагополучних та неповних сім'ях.
До обговорення долучилися студенти, які працюють вихователями не лише на Рівненщині, в різних регіонах Зх. України.
Лише у щасливій родині дитина відчуває себе захищеною, люблячою і може повністю реалізувати свої природні здібності.