28 квітня 2023

У п'ятницю 28 березня 2023 р. на педагогічному факультеті університету в рамках вивчення дисципліни "Психолого-педагогічний супровід особистісного розвитку дитини" для студентів 1 курсу магістратури спеціальності 012  провели зустріч із випускницею МЕГУ імені академіка Степана Дем'янчука асистентетом вихователя закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №52 фізкультурно-оздоровчого напрямку Рівненської міської ради
Мисько Іриною Петрівною. На прохання  проф. Марчук О.О. вона розповіла студентам про основні напрями роботи асистента вихователя. Особливий акцент було зроблено на адаптацію дітей з ООП в освітній простір ЗДО. Ірина Петрівна продемонструвала присутнім демонстраційні матеріали, які використовує на корекційних заняттях.

фото

Дякуємо директору ЗДО 52 Стасюк Світлані Михайлівні та Мисько Ірині Петрівні за співпрацю з нашим університетом та попагування кращих здобутків їх закладу дошкільної освіти серед студентської молоді.