24 жовтня 2024

В межах науково-дослідницької роботи факультету ЗФКіС, яка відповідає напрямкам наукових досліджень кафедр фізичноі культури і спорту та здоров’я людини і фізичної терапії затверджених в УкрІНТЕІ (керівник: декан факультету ЗФКіС, к.пед.н., доцент Коваль В.В.), з робочим візитом до нашого університету завітав доктор біологічних наук, професор Чернозуб А.А.

Тижневий візит професора передбачає проведення експериментальної складової науково-дослідницької роботи на різних локаціях міста Рівного та області, а також зустріч зі студентством та викладачами факультету ЗФКіС. 18 жовтня, у заключний день робочого візиту відомого науковця, було проведено етап науково-дослідницької роботи щодо діагностики функціонального стану організму під час виконання фізичних навантажень на жіночому волейбольному клубі «РЕГІНА-МЕГУ», який є одним із найпопулярніших спортивних клубів регіону та захищає честь нашої області у професіональній суперлізі а також у вищій лізі України.

ЗФКіС

В межах начальної дисципліни «Інноваційні технології фізкультурно-спортивної реабілітації» доцент Вадим Коваль та студенти ОПП «Фізкультурно-спортивна реабілітація» першого освітнього рівня проводили експериментальні дослідження на гравцях ВК «РЕГІНА-МЕГУ».

ЗФКіС

Результати досліджень були обговорені з тренерським штабом команди, а також з самим учасниками експерименту. Маємо надію, отримані унікальні статистичні дані у майбутньому допоможуть у проведені оздоровчої та відновлюваної роботи зі спортсменами, а також зможуть покращити сам тренувальний процес. В свою чергу ці матеріали будуть відображені у наукових доробках викладачів та студентів нашого факультету.