09 червня 2022

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука увійшов до переліку 200 найкращих університетів України  «Топ – 200 Україна 2022». Зважені рішення керівництва та плідна робота колективу дозволили покращити результати, показати дієвість щоденної роботи та зайняти місце серед найкращих.

Цьогоріч аналітики помістили МЕГУ на 192 місце, що є позитивною динамікою, оскільки минулого року рейтингові показники не дозволили увійти в топ. При формуванні списку бралися до уваги сучасні освітні тенденції, всебічність діяльності ЗВО, привабливість для вступників та пристосованість університетів до викликів часу у зв’язку із пандемією та війною.

Нагадаємо, що цей рейтинг є щорічним і вже шістнадцять років розробкою займається Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.