14 квітня 2022

12 квітня 2022 р. здобувачі вищої освіти факультету географії, історії та туризму МЕГУ імені академіка Степана Дем'янчука спеціальності Середня освіта (Географія) магістерського та бакалаврського рівнів вищої освіти із захопленням прослухали лекцію доктора географічних наук, професора Л.Б. Заставецької, завідувача кафедри географії та методики її навчання ТНПУ імені Володимира Гнатюка на актуальну, своєчасну тематику «Сучасна демографічна ситуація в Україні».

Лекція

Лекція виявила зацікавленість і у студентів спеціальності «Туризм». Захід відбувся у рамках лекторію ЗВО-партнера Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Слухачами були студенти та викладачі закладів вищої освіти Тернополя, Рівного, Івано-Франківська, Херсону, Харкова.

Лекція

Щиро дякуємо!