14 грудня 2021

14 грудня 2021 року для студентів факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» проректором з наукової роботи, кандидатом юридичних наук, професором Боровиком Андрієм Володимировичем та деканом факультету ЗФКіС кандидатом педагогічних наук, доцентом Коваль Вадимом Вадимовичем проведено відкриту онлайн лекцію щодо попередження сексуальних домагань у спорті «Почни говорити».

ваіку

Під час лекції Боровиком Андрієм Володимировичем проаналізовано юридичний аспект сексуальних домагань та насильства у спорті, а Коваль Вадимом Вадимовичем на конкретних прикладах із застосування алгоритмів викладач-студент, тренер-спортсмен роз’яснено механізми дій у випадках можливих фактів насильства у спорті. Крім того Коваль Вадим Вадимовичем звернуто увагу студентів на те, що вони майбутні вчителі та тренери та повинні в майбутньому не допускати зазначених ганебних фактів у своїй діяльності. У кінці лекції студентам продемонстровано відеоролик «Почни говорити» розроблений в рамках проєкту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» для дітей та дорослих щодо попередження сексуальних домагань в спорті.

вввку