22 вересня 2023

21 вересня уся світова спільнота святкує День Миру. Оскільки засновник нашого університету академік С. Я. Дем'янчук є основоположником педагогіки миру, то в цей день у нашому закладі проводиться комплекс виховних та наукових заходів, спрямованих на утвердження моральних та національних чеснот. Зокрема, професор Марчук  О. О. прочитала науково-тематичну лекцію про  освітній потенціал Музею миру для здобувачів рівня вищої освіти "бакалавр" в рамках вивчення дисципліни Педагогіка.

foto

До читання лекції долучилася членкиня СНТ  "Інтелектуал" Ковалець Мирослава (спеціальність Дошкільна освіта). Крім того, студенти першого курсу педагогічного, історико-філологічного та факультету кібернетики виготовили голубів як символів миру.

vbh