22 вересня 2023

Напередодні святкування 30-ої річниці Університету 21.09.2023 року відбувся другий день науково-практичного семінару "Формування компетентностей ХХІ століття в учнів сучасної української початкової школи" на базі Рівненського ліцею "Гармонія" Рівненської міської ради. Науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик початкової освіти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука та вчителі й керівники ліцею обговорили актуальні питання компетентісного навчання в середовищі Нової української школи.

НУШ

Заступниця директора ліцею Оксана Шама зосередила увагу на впровадженні авторських методичних систем, інноваційних педагогічних технологій початкової освіти. Зокрема репрезентувала досвід впровадження проєкту "Крок за кроком". Педагоги напрацювали стратегії подальшої співпраці Університету та Ліцею в напрямку удосконалення освітніх програм та проведення спільних навчально-методичних та наукових заходів.

НУШ