09 грудня 2021

9 грудня на запрошення викладача юридичного факультету кандидата технічних наук, доцента, доцента кафедри цивільно-правових дисциплін Риженка Ігоря Миколайовича для здобувачів рівня вищої освіти (бакалавр) за освітньо-професійною програмою "Право"  та усіх зацікавлених осіб,  відбулась гостьова онлайн-лекція доктора юридичних наук, професора, професора кафедри теорії права та конституціоналізму Національного університету "Львівська Політехніка"  Кельмана Михайла Степановича  на тему: "Основні підходи до праворозуміння". Лекція відбулась  в рамках Всеукраїнського тижня права.

професор

На лекції були присутніми та взяли активну участь в обговоренні  проректор з наукової роботи проф.  Боровик А. В.,  проф. Богатирьов І. Г., декан юридичного факультету доц. Микулець В. Ю., завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін Дерев'янко Н. З. та викладачі юридичного факультету.  Лекція була логічно структурованою, цікавою та корисною для здобувачів освіти та усіх запрошених.