12 жовтня 2024

Здобувачі освітньо-професійної програми «Фізкультурно-спортивна реабілітація» спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» бакалаврського і магістерського рівнів та викладачі факультету здоров’я, фізичної культури і спорту підвищили свої професійні компетенції завдяки участі у надзвичайно важливому і необхідному вебінарі «Невідкладні стани.

ЗФКіС

Загальні принципи надання першої медичної допомоги». Організатор заходу –  громадська організація «Українська асоціація фахівців фізкультурно-спортивної реабілітації та фізичної рекреації»; Людмила Петрівна Сущенко, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Спікер вебінару Віра Романівна Будзин, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, завідувач кафедри фізкультурно-спортивної реабілітації та спортивної медицини Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

ЗФКіС

В умовах воєнного стану питання надання першої допомоги набуває особливої важливості. На вебінарі були розглянуті питання: нормативно-правові основи надання першої допомоги, зокрема, міжнародний алгоритмом надання домедичної допомоги АВС; правила поведінки на місці події (методика огляду потерпілого; правильне використання аптечок); кровотечі та способи їх зупинки; домедична допомога при термінальних станах. Участь у вебінарі засвідчено сертифікатами.