23 листопада 2023

Делегація Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука у складі проректора з наукової роботи Наталії Мединської, начальника відділу з наукової діяльності та аспірантури Оксани Яроменко та начальника міжнародно-проєктного відділу Аліни Лавренюк взяла участь у міжнародній конференції «Інтернаціоналізація докторських програм», яка відбулася 18-20 листопада 2023 року в Університеті імені Адама Міцкевича м. Познань (Польща).

МЕГУ

Конференція проходила в рамках програми AMU International Compass,  була присвячена реалізації наукових досліджень в докторських школах, популяризації міжнародної мобільності аспірантів, розвитку інтернаціоналізації. Учасники конференції обмінялися досвідом підготовки  докторських програм університетів Польщі, України, Мальти, Сербії, Індії, Литви, Пакистану, Німеччини, Португалії, Італії. Обговорили реалії та виклики навчання здобувачів в умовах воєнного стану та окреслили перспективи міжнародної співпраці.

МЕГУ

Учасники конференції мали можливість відвідати освітній ярмарок, організований в AMU Coll Minus, де було представлено результати наукових розробок п’яти докторських шкіл Університету імені Адама Міцкевича.