17 червня 2023

16 червня 2023 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.727.02 Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за адресою: 49000, м. Дніпро, просп. Гагаріна, 26 відбувся захист дисертаційного дослідження Кушніренка Руслана Олеговича «Кримінологічна характеристика та запобігання умисним посяганням на життя людини», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право.

Офіційними опонентами виступили: доктор юридичних наук, професор

Мозоль Станіслав Анатолійович -

начальник управління логістики та матеріально-технічного забезпечення Головного управління Національної поліції в Сумській області та кандидат юридичних наук, доцент Боровик Андрій Володимирович - професор кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.