16 червня 2023

15 червня Науково-дослідним інститутом публічного права, за сприяння Урядової уповноваженої з питань гендерної політики проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Гендерна політика в умовах воєнного стану: правовий вимір».

Боровик

Участь у роботі наукового заходу прийняли професор кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, кандидат юридичних наук, професор, академік Академії адміністративно-правових наук Андрій Боровик та доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, кандидат технічних наук, доцент, член-кореспондент Академії адміністративно-правових наук Ігор Риженко.  Академік Андрій Боровик під час конференції розкрив питання «Система адміністративно-правового регулювання у сфері формування та реалізації державної гендерної політики»

Конференція

Член-кореспондент Ігор Риженко зробив доповідь на тему:  «Гендерно-обумовлене насильство як об’єкт адміністративно-правового регулювання». Загалом участь у роботі наукового заходу прийняли понад 100 науковців з 36 навчальних закладів України та Європи, а також науковці-судді, адвокати, прокурори, військові-експерти.

КОНФЕРЕЦІЯ

За результатами роботи Науково-дослідним інститутом публічного права спільно з відомим видавничим домом «Юридика» підготовлено збірник тез-доповідей з найактуальніших питань, що обговорені на науковому заході.