30 жовтня 2023

У понеділок 30 жовтня 2023 р. відбувся черговий науковий ланч-семінар,  організований викладачами Університету Бат Спа (Англія). Доповідачем була Лінда Ла Вель (Linda La Velle). Вона прочитала лекцію на тему «Аналіз науково-педагогічних досліджень в системі REF» («An analysis of Teacher Education Research in the REF”). До роботи семінару долучилися викладачі університету та здобувачі освіти спеціальностей 012 «Дошкільна освіта», 013 «Початкова освіта», 053 «Психологія», а також 014.03 Середня освіта (історія), 014.02 Середня освіта (Мова і зарубіжна література (англійська), 014.07 Середня освіта (Географія), 017 «Фізична культура і спорт» та аспіранти спеціальності 011 "Освітні-педагогічні науки".
На семінарі представили методику аналізу наукових тестів у системі REF. Зазначимо, що є професором  Інституту освіти Бад Спа Університету та почесним професором Інституту освіти Плімутського університету. Педагогічна кар’єра Лінди да Велла в галузі освіти - понад 40 років, включаючи 15 років викладання природничих наук у початковій та середніх школах Лондона. Вона має 20-літній стаж  викладання у вищій школі та активно долучається до дослідницьких проектів, починаючи з 1992 р.
Новини
На семінарі також ознайомили здобувачів освіти із розробкою та впровадженням інноваційних творчих педагогічних підходів у творчу мистецьку освіту, що використовуються викладачами Бат Спа Університету.
Підбиваючи підсумки міжнародного ланч-семінару, начальник міжнародно-проєктного відділу університету Лавренюк А. Ю., професор кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Марчук О. О. та старший викладач кафедри романо-германської філології Поченюк Я. В. акцентували на важливості обміну досвіду щодо написання науково-педагогічних досліджень.

У повідомленні використано інтернет матеріали:
1.  https://www.trackimpact.org/project/eu-west-1/9173/overview
2.  www.google.com/search?q=linda+la+velle&rlz=1C1GCEA_enUA1065UA1065&oq