30 жовтня 2023

🏫Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука в особі ректора, доктора юридичних наук, професора Віталія Дем’янчука та Комунальний заклад вищої освіти «Рівненська медична академія» Рівненської обласної ради в особі ректора доктора медичних наук, професора, заслуженого лікаря України Ростислава Сабадишина уклали договір про співробітництво та встановили науково-практичні й гуманітарні відносини для задоволення потреб розвитку національної науки та освіти.

МЕГУ

✅Сторони домовилися про співпрацю між викладачами, здобувачами та співробітниками університету та Рівненської медичної академії. Серед напрямів співпраці - організація спільної науково-дослідної роботи, підвищення професійної майстерності шляхом стажування та проходження практик. Відбуватиметься спільна робота й через організацію наукових досліджень та апробацію їх результатів у навчальний процес, було обумовлено взаємну участь у програмах академічної мобільності здобувачів та викладачів.

МЕГУ

Під час зустрічі проректор з наукової роботи МЕГУ Наталія Мединська та проректор з наукової роботи Рівненської медичної академії Оксана Штрімайтіс деталізували можливості науково-практичної співпраці між університетом та закладами фахової передвищої освіти, які є структурними підрозділами КЗВО «Рівненська медична академія».