24 жовтня 2024

17 жовтня 2024року в ауд.2307 проходило відкрите засідання студентського наукового товариства «Олімп» факультету здоров’я, фізичної культури і спорту. В рамках засідання студентського наукового товариства проведено презентацію наукової проблемної теми  доктора біологічних наук, професора кафедри теорії спорту та фізичної культури Волинського національного університету імені Лесі Українки  Чернозуба Андрія Анатолійовича на тему: «Діагностика функціонального стану та характеристика адаптивно-компенсаторних реакцій організму на стресовий подразник зовнішнього середовища»

ЗФКіС

Присутні на заході: Начальник Управління у справах молоді та спорту РОДА Віталій Ліпський;проректор з наукової роботи, доктор філологічних наук, професор Наталія Мединська; керівник СНТ кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Жанна Сотник та декан факультету ЗФКС кандидат педагогічних наук, доцент Вадим Коваль.

ЗФКіС

На практичній складовій заходу, яка була організована викладачем кафедри фізичної культури і спорту Кіричук Юлією Анатолієвною, проаналізовано сучасні методи діагностики функціонального стану організму під час виконання фізичних навантажень за допомогою приладу POLAR.

ЗФКіС

Визначали вихідний стан адаптаційних ресурсів з використанням сучасних інноваційних методів та технологій  на базі Cпортивного клубу змішаних єдиноборств ММА – СКІФ.

ЗФКіС

Варто зазначити, що громадська організація «спортивний клуб змішаних єдиноборств ММА – СКІФ» (зареєстрована 07.09.2022 року м. Рівне, вул. Степана Дем‘янчука 4, МЕГУ) є нашими партерами, на підставі договору про співпрацю, щодо організації оздоровчої, фізкультурно-масової та спортивної роботи для здобувачів вищої освіти.

Основні напрямками роботи спортивного клубу: групові та персональні тренування, MMA, бойове самбо, козацький двобій.