14 жовтня 2024

10 жовтня 2024 року відбулося засідання Вченої ради університету.

Засідання розпочалося з урочистого нагородження Почесною грамотою від університету Бат Спа за високий професіоналізм та вагомий внесок в організацію та координацію міжнародних громадських учнівських читань «Я голосую за мир» завідувачки кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти, доцентки Лілії Мельничук.

Вчена рада

Проаналізували стан та визначили напрями вдосконалення системи внутрішнього забезпечення якості освіти в університеті, скоординували роботу структурних підрозділів університету щодо імплементації в освітню діяльність змін, визначених Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення якості вищої освіти», зокрема у частині, що стосується впровадження у практику діяльності ЗВО системи постакредитаційного моніторингу.

Вчена рада