15 червня 2023

Гаряча пора іспитів у МЕГУ – не завада заходам інтеркультурного спрямування. 13 червня 2023 року в рамках діяльності інтеркультурного клубу «Opening the Borders» відбулася відеозустріч між студентами Сілезького технологічного університету (Польща) і здобувачами першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності «014 Середня освіта. Мова і література (англійська)» історико-філологічного факультету, а також факультету кібернетики та факультету здоров’я, фізичної культури і спорту.

конференція

Онлайн-дискусія була присвячена кар’єрі та кар’єрному розвитку. Зокрема, обговорювалися можливості балансу між сім’єю та кар’єрою, розвінчувалися стереотипи щодо чоловічих та жіночих професій, визначалися ознаки найскладнішої роботи тощо.

Проведення миттєвого опитування за допомогою онлайн-сервісу Mentimeter дозволило виявити найважливіші та малозначущі для учасників заходу кар’єрні цілі – більшість респондентів вважає найціннішим отримання задоволення від роботи, а мета обіймати керівні посади зайняла в списку останню позицію. Запропоноване завдання завершити цитати видатних і успішних людей про кар’єру сприяло релаксації під час жвавої дискусії.

Семінар

Отож, нехай кожен знайде своє покликання, а наполеглива праця і вдосконалення знань допоможуть рухатися вгору кар’єрними сходами!